kreslené vtipy o alkoholu

V hlavní roli pár promile

Alkohol je tím nejlepším režisérem, neboť bývá tvůrcem mimořádně veselých situací. Hlavně těch, které si na druhý den pamatujete (alespoň v hrubých obrysech, takže máte potuchy o tom, zda to, co se odehrávalo, bylo v mezích zákona a morálky), tím pádem v nich zpravidla také nehrajete hlavní roli.

To pak zmatenému nešťastníkovi rádi škodolibě ještě přidáte k zážitkům uplynulých hodin nějaký ten vtip o alkoholu jako bonus a bavíte se jeho urputnou snahou si buď vzpomenout na to nejzásadnější, případně alespoň zamést veškeré stopy předešlého večera v prastarého hesla, které moudře hlásá, že co si nepamatujete, to se nestalo.

Když promluví alkohol

Mimo zarytých abstinentů, těhotných či kojících si většina z nás příležitostně ráda dá nějakou tu skleničku na žal, na radost ze života v příjemné společnosti nebo prostě trochu na kuráž, když se chceme poněkud uvolnit. A hned máte pocit, že vám patří svět, přestože jinak nejste v rámci společenské konverzace úplně obratní a obvykle je vaší nejvíce invenční větou poznámka o mimořádně horkém (v červenci) či studeném (leden) počasí. Váš kredit ve společnosti však stoupá úměrně s hladinkou, starosti i povinnosti odcházejí, deadliny se příjemně vzdalují, což přetrvá minimálně do pondělního rána. Kdy zjistíte, že jsou nevratně pryč. Jen u svého vedení nejspíš řešení pracovních problémů tak nějak samospádem nevysvětlíte, takže přemýšlíte, jak z toho na počátku týdne po příchodu do zaměstnaní elegantně vybruslíte.

Kocovina by nakonec mohla být pro absenci adekvátní omluvou, ne? Po vydatné dávce alkoholu je vám nepopiratelně hůř než při rýmičce. Vtipy o alkoholu za takové situace zavánějí sice spíše velmi černým humorem, nicméně jste vzdor mnoha zaručeným receptům proti těžkým ránům ještě nepřišli na ten, který by vás zbavil všech nepříjemností obratem. Tak co zbývá než brát takovou situaci alespoň zvesela, že? Možná vás tedy náš web poněkud inspiruje. Vtipy o alkoholu totiž píše běžný život a většina z nás alespoň některou z těchto situací zažila na vlastní kůži.

 • Nejlepší pařby jsou z noci ze soboty na úterý.
 • Nová strana DŽAMBULKA: - zajistí přísun alkoholu - přístup k lékům proti depresi - zajistí dobré styky s Itálii - povinný pobyt v blázinci
 • Jediný rozdíl mezi člověkem a strojem tkví v tom, že dobře namazaný stroj je potichu..
 • Proč chodím chlastat? Protože žádná historka nezačíná, Když jsme jedli salát...
 • Když popíjíme, starosti podřimují. Alkohol je pro lidský mozek tím, čím je písek v ložiscích stroje. Obojí znemožňuje pracovní výkon
 • A když nemáte ethanol, tak tam dejte třeba methanol ..
 • O co vám jde, novináři? Možná jsem kouřila, ale určitě nešlukovala! U Clintona vám takové prohlášení stačilo...
 • V tom koktejlu byl elixír mládí, ale bohužel jsem po něm omládla víc, než bych chtěla. Sorry a dík
 • Piju, abych utopil své problémy, ale ti parchanti umí plavat
 • #Volím_krabici
 • My, problémové celebrity, v čele s Džambulkou a Nečasem, jsme se rozhodli pro svatbu... když šokovat, tak POŘÁDNĚ!!!
 • Telefonát: Ne ne, prosím, my už nejsme záchytka. To bylo kdysi! My jsme se nyní přejmenovali na ,,Džambulance".