kreslené vtipy o alkoholu

V hlavní roli pár promile

Alkohol je tím nejlepším režisérem, neboť bývá tvůrcem mimořádně veselých situací. Hlavně těch, které si na druhý den pamatujete (alespoň v hrubých obrysech, takže máte potuchy o tom, zda to, co se odehrávalo, bylo v mezích zákona a morálky), tím pádem v nich zpravidla také nehrajete hlavní roli.

To pak zmatenému nešťastníkovi rádi škodolibě ještě přidáte k zážitkům uplynulých hodin nějaký ten vtip o alkoholu jako bonus a bavíte se jeho urputnou snahou si buď vzpomenout na to nejzásadnější, případně alespoň zamést veškeré stopy předešlého večera v prastarého hesla, které moudře hlásá, že co si nepamatujete, to se nestalo.

Když promluví alkohol

Mimo zarytých abstinentů, těhotných či kojících si většina z nás příležitostně ráda dá nějakou tu skleničku na žal, na radost ze života v příjemné společnosti nebo prostě trochu na kuráž, když se chceme poněkud uvolnit. A hned máte pocit, že vám patří svět, přestože jinak nejste v rámci společenské konverzace úplně obratní a obvykle je vaší nejvíce invenční větou poznámka o mimořádně horkém (v červenci) či studeném (leden) počasí. Váš kredit ve společnosti však stoupá úměrně s hladinkou, starosti i povinnosti odcházejí, deadliny se příjemně vzdalují, což přetrvá minimálně do pondělního rána. Kdy zjistíte, že jsou nevratně pryč. Jen u svého vedení nejspíš řešení pracovních problémů tak nějak samospádem nevysvětlíte, takže přemýšlíte, jak z toho na počátku týdne po příchodu do zaměstnaní elegantně vybruslíte.

Kocovina by nakonec mohla být pro absenci adekvátní omluvou, ne? Po vydatné dávce alkoholu je vám nepopiratelně hůř než při rýmičce. Vtipy o alkoholu za takové situace zavánějí sice spíše velmi černým humorem, nicméně jste vzdor mnoha zaručeným receptům proti těžkým ránům ještě nepřišli na ten, který by vás zbavil všech nepříjemností obratem. Tak co zbývá než brát takovou situaci alespoň zvesela, že? Možná vás tedy náš web poněkud inspiruje. Vtipy o alkoholu totiž píše běžný život a většina z nás alespoň některou z těchto situací zažila na vlastní kůži.

 • Tak jsem se konečně probral z oslav novýho roku... Už se těším, co nového nám přinese rok 2016!
 • Všechny věci které mě v životě těší mě dělají buď tlustou, opilou, nebo těhotnou.
 • V mém věku měl můj táta manželku, syna a stavěl dům. Já mám kocovinu.
 • Když se vám v hospodě rozleje pití, který jste si zrovna koupili, je to stejnej pocit, jako když vám jako dítěti uletěl balonek.
 • Souboj hlavy se srdcem vždycky prohrají játra...
 • Mít přítelkyni by bylo fajn. Ale bohužel už mám vážný vztah s alkoholem a špatnými rozhodnutími.
 • Když řekneme, že Zeman je dementní alkoholik, je to hanobení prezidenta, nebo prostě jenom zmiňování jeho diagnózy?
 • Alkohol je perfektní rozpouštědlo: Rozpustí vám vztahy, zdraví, kamarádství i kariéru...
 • Vždycky, když na mě jde v hospodě únava, přečtu si nějaký sportovní motivační citát a hned mám sílu pokračovat...
 • Je to jednoduchý. Když nepřestaneš pít tak nebudeš mít nikdy kocovinu.
 • Je to jednoduchý. Když nepřestaneš pít, tak nebudeš mít nikdy kocovinu.
 • Nejlepší je chodit do hospody ve čtvrtky. Člověk si pak nekazí víkendy kocovinou.