kreslené vtipy o celebritách

Život celebrity není jen sladký

Denně sledujeme jejich životy, v jistém smyslu jim tak trochu závidíme, ať už vysoké příjmy, popularitu fanoušků, uznání veřejnosti nebo třeba talent. V mnoha ohledech bychom s nimi na druhou stranu ale neměnili.

Když paparazzi o vašem rodícím se vztahu mají jasno bezmála dřív než vy sami, náhle se objevují i jisté citelné nevýhody života ve světlech reflektorů. Mluvíme o známých tvářích, hvězdách stříbrného plátna a dalších výrazných lidech stojících na scéně, samozřejmě. Ať už o těch, jichž si vážíme, uznáváme je nebo o těch poněkud samozvaných či dokonce určitým způsobem kontroverzních postavách. Takovéto celebrity jsou navíc oblíbeným terčem vtipů a mnohé jakýkoli zájem záměrně přiživují v rámci důkladné propagace vlastní osoby. Což je nakonec mnohdy ta jediná dovednost, kterou disponují. Dokonce i vaše sedmiletá neteř projevuje více talentu v podstatě k jakékoli činnosti a rozhodně navíc svým vzezřením nepobuřuje zejména konzervativněji založené jedince.

Chceš-li poznat dobu, poznej její humor

Mnohé emoce budí například zástupci politické scény, na nichž všeobecný smysl pro humor vskutku nenechává příslovečnou nit suchou. Politická satira je ostatně v českém povědomí zakořeněna výrazným způsobem. To si pak nesete krabici od vína, ve které není víno, jak se nakonec ukáže, což se právě od vás očekává, že nějak smysluplně vysvětlíte. A obratem je z toho aféra, kterou řeší polovina republiky a vy máte krajně nepříjemné oplétačky se soudy.

Nebo snad máte pocit, že zpod gauče na vás zákonitě musí vyskočit scénárista s tužkou v ruce, protože váš oblíbený seriál vypadá jako vystřižený ze situací, které se běžně odehrávají u vás doma? Výrazné charaktery populárních hrdinů, se kterými se pravidelně setkáváme na obrazovkách, rovněž svádějí k tomu, aby byly dalšími tématy ke vtipům o celebritách. Baví nás jejich hlášky a bavit se můžete se zásobou legrace na našem webu ještě víc.

 • Ještě k té dětské pornografii v mém počítači. Chtěl jsem jen ukázat, že kromě spodních 10 milionů jsem prezident také těch nejmladších 10 milionů.
 • Když se objeví bobek na plovárně, obvykle z toho lidé radost nemívají. Pokud to není Bobek Na plovárně s Ebenem.
 • Je fajn vědět že a kde měl můj tatínek sex. Dodnes jsem se domnívala, že jsem vznikla partenogenezí.
 • Prezident dnes varoval před teroristou ze severní Afriky na našem území. My si říkali, že by bylo divný, kdyby ten leták z Lidlu nekomentoval.
 • Ty spoilery mě pěkně štvou. Ještě jsem neviděl nový Star Wars, ale už se všude píše, že princezna Leia umřela...
 • Jasno bylo již v momentě, kdy Trumpa podpořil Chuck Norris
 • Na světě jsou pouze dvě jistoty - daně a smrt.“ Benjamin Franklin. „Lidé si zaslouži jistoty.“ Bohuslav Sobotka.
 • Usmívejte se...... LÍP už bylo....
 • Končí září. Dojděte někdo vzbudit hlavního zpeváka Green day.
 • Jako cože?!? Brad Pitt a Jennifer Aniston už nejsou spolu?!?
 • 5 bilych casti cernocha? Dlane,chodidla,zuby,oci a..Majitele..
 • Jelikož je po pádu rublu jeden dolar 37 rublů, a né 20, Usuzuji, že prodejem ropy Ruská federace na sankcích jen vydělává!