kreslené vtipy o celebritách

Život celebrity není jen sladký

Denně sledujeme jejich životy, v jistém smyslu jim tak trochu závidíme, ať už vysoké příjmy, popularitu fanoušků, uznání veřejnosti nebo třeba talent. V mnoha ohledech bychom s nimi na druhou stranu ale neměnili.

Když paparazzi o vašem rodícím se vztahu mají jasno bezmála dřív než vy sami, náhle se objevují i jisté citelné nevýhody života ve světlech reflektorů. Mluvíme o známých tvářích, hvězdách stříbrného plátna a dalších výrazných lidech stojících na scéně, samozřejmě. Ať už o těch, jichž si vážíme, uznáváme je nebo o těch poněkud samozvaných či dokonce určitým způsobem kontroverzních postavách. Takovéto celebrity jsou navíc oblíbeným terčem vtipů a mnohé jakýkoli zájem záměrně přiživují v rámci důkladné propagace vlastní osoby. Což je nakonec mnohdy ta jediná dovednost, kterou disponují. Dokonce i vaše sedmiletá neteř projevuje více talentu v podstatě k jakékoli činnosti a rozhodně navíc svým vzezřením nepobuřuje zejména konzervativněji založené jedince.

Chceš-li poznat dobu, poznej její humor

Mnohé emoce budí například zástupci politické scény, na nichž všeobecný smysl pro humor vskutku nenechává příslovečnou nit suchou. Politická satira je ostatně v českém povědomí zakořeněna výrazným způsobem. To si pak nesete krabici od vína, ve které není víno, jak se nakonec ukáže, což se právě od vás očekává, že nějak smysluplně vysvětlíte. A obratem je z toho aféra, kterou řeší polovina republiky a vy máte krajně nepříjemné oplétačky se soudy.

Nebo snad máte pocit, že zpod gauče na vás zákonitě musí vyskočit scénárista s tužkou v ruce, protože váš oblíbený seriál vypadá jako vystřižený ze situací, které se běžně odehrávají u vás doma? Výrazné charaktery populárních hrdinů, se kterými se pravidelně setkáváme na obrazovkách, rovněž svádějí k tomu, aby byly dalšími tématy ke vtipům o celebritách. Baví nás jejich hlášky a bavit se můžete se zásobou legrace na našem webu ještě víc.

 • Přestaň mě nenáviditět kvůli tomu, že jsem úžasnej. Nenáviď mě protože i tvoje holka si to myslí taky.
 • Já nejsem kiwi, jsem vajíčko v kožichu! Očekávám na Instagramu stejný úspěch jako Leoš Mareš...
 • Každý štát má svojho kokota. Iba Česi majú toho nášho.
 • Vsadil bych boty, že Kazma to Ferrari od začátku fakt chtěl! Ale nevsadím, nejsou moje...
 • Jednou vejdu do dějin... Ne jako úspěšný politik, ale jako ODSOUZENÝ KOMIK A.Bureš
 • Holveyová lže, neokukoval jsem ji jako kus masa. Okukoval jsem ji jako kost.
 • TO ŽE TI TO NEJDE VŮBEC NEZNAMENÁ ŽE JSEM TI TO ŠPATNĚ NACHYSTAL, ASI TI TO NEJDE TAK, JAK JSEM SI TO PŮVODNĚ MYSLEL
 • Rakovina oznámila, že jí v úterý odešel Zeman.
 • Dnes si uděláme játra mrtvého pošťáka. Když nemáte játra, dejte si vařit třeba plíce.
 • Tomio se opakovaně snažil dostat do koalice. Naštěstí už si ho personál Zoo Praha všimnul, byl vyveden a byl mu doživotně zakázán vstup...
 • Sedínku máš hezkou Leni
 • Jsme země plná paradoxů: Okamura bojuje proti imigrantům, Babiš proti daňovým únikům a Klaus mladší proti inkluzivnímu školství.