kreslené vtipy o dětech

Kreslené vtipy o dětech patří ve sféře zábavy k tomu vůbec nejoblíbenějšímu. Jsou totiž vpravdě ze života. Ačkoli zpravidla připadají nejvíce legrační těm, kteří, kupodivu, žádné děti nemají.

Zejména ti úplně nejmenší jsou totiž odzbrojujícím způsobem bezprostřední a rodičům je z dětských hlášek mnohdy pořádně horko. Jako sranda vám prostořeké průpovídky opravdu nepřipadají, roztomilá robátka mají totiž neomylný radar na to, odtajnit pikantnosti z vaší domácnosti zásadně na úřadech, ve školkách nebo v čekárně u lékaře. Jste-li duše introvertní, jež má potíže se svěřováním, stačí si pořídit miminko a pár měsíců posečkat.

Paradoxy rodičovství: Nejdřív jste nadšení, že se konečně uráčilo ze sebe vypravit kýžené „máma” (tátu nebo jiné členy rodiny mu milosrdně odpustíte) a o pár let později se modlíte, aby tu pusu zavřelo, alespoň na pět minut. Do určitého věku potomka tak doufáte, že si ratolest neodveze OSPOD, a od určitého zase, že vás strážci pořádku, protože vám tak trochu cuká ruka. Po kom to dítě jen... vy jste chodili domů zásadně za světla (už nebo ještě, podle situace) a poznámek jste taky nenosili zase tak moc.

Tak trochu se z hlavy snažíte vytěsnit vzpomínku na to, jak nad vámi vaši rodiče lamentovali, když jste chtěli někam vyrazit a z vašeho pro ně ne příliš pochopitelného hudebního vkusu dovozovali, že rostete pro šibenici. Minimálně. Mimořádně se tak těšíte na vnoučata, alespoň nějaké zadostiučinění.

Vtipy na téma děti totiž zná každá generace a ačkoli se do jisté míry opakují, neboť strasti i slasti rodičovství se v průběhu času zase tak moc nemění, spolehlivě pobaví a kromě srandy je v nich totiž zároveň velký kus pravdy. Je-li humor kořením života, smějte se, děti k tomu dávají mnoho dobrých důvodů. A nad našimi vtipy o nich si možná i připomenete, že ve všech rodinách to funguje podobně. Až se vám příště zase přihlásí o slovo puberta, případně nad slovníkem vlastního batolete budete chtít v panice propadnout minimálně kilometr pod zem, nezoufejte a pojďte se uklidnit raději k nám.

 • Mamí, už vím, proč je taťka tak tlustý ! -A proč? Ráno jsem viděl, jak ho sousedka nafukuje.
 • Mami, tati, rozhodl jsem se osamostatnit! Kufry máte před barákem
 • Porno předkládá mládeži nezdravou a nerealistickou představu o tom, jak rychle k vám dorazí instalatér.
 • 50 % teenagerů vidí život optimisticky, zbylých 50 % nemá na drogy peníze.
 • Tak tohle je náš Karlík_637 ... samotný Karlík už bylo bohužel zabrané.
 • "Tati, vysvětlíš mi ženskou logiku?" "Máš zaracha." "Proč??" "Chleba se sýrem"
 • "Tati, zvažuju karieru v organizovaném zločinu." "Ve státní správě nebo v soukromém sektoru, synku?"
 • Prosím, můj děda umřel v koncentráku. - Jejda, Helmutku, to musel být hrdina! To ano. Opil se a spadl ze strážní věžě....
 • Kamarádka si furt plete Valium s antikoncepcí, takže má 14 dětí ... a je jí to dost jedno.
 • Chtěl jsem k vánocům pejska... ...prý ale budeme mít kapra, jako každý rok...
 • Včera jsem poprvé sám hlídal naše miminko - a to strašně křičelo... Vyřešil jsem to elegantně. Zesílil jsem rádio.
 • Rozhodl jsem se, že začnu zase věrit na ježíška... ...a letos nikomu nic nekupovat.