kreslené vtipy o dětech

Kreslené vtipy o dětech patří ve sféře zábavy k tomu vůbec nejoblíbenějšímu. Jsou totiž vpravdě ze života. Ačkoli zpravidla připadají nejvíce legrační těm, kteří, kupodivu, žádné děti nemají.

Zejména ti úplně nejmenší jsou totiž odzbrojujícím způsobem bezprostřední a rodičům je z dětských hlášek mnohdy pořádně horko. Jako sranda vám prostořeké průpovídky opravdu nepřipadají, roztomilá robátka mají totiž neomylný radar na to, odtajnit pikantnosti z vaší domácnosti zásadně na úřadech, ve školkách nebo v čekárně u lékaře. Jste-li duše introvertní, jež má potíže se svěřováním, stačí si pořídit miminko a pár měsíců posečkat.

Paradoxy rodičovství: Nejdřív jste nadšení, že se konečně uráčilo ze sebe vypravit kýžené „máma” (tátu nebo jiné členy rodiny mu milosrdně odpustíte) a o pár let později se modlíte, aby tu pusu zavřelo, alespoň na pět minut. Do určitého věku potomka tak doufáte, že si ratolest neodveze OSPOD, a od určitého zase, že vás strážci pořádku, protože vám tak trochu cuká ruka. Po kom to dítě jen... vy jste chodili domů zásadně za světla (už nebo ještě, podle situace) a poznámek jste taky nenosili zase tak moc.

Tak trochu se z hlavy snažíte vytěsnit vzpomínku na to, jak nad vámi vaši rodiče lamentovali, když jste chtěli někam vyrazit a z vašeho pro ně ne příliš pochopitelného hudebního vkusu dovozovali, že rostete pro šibenici. Minimálně. Mimořádně se tak těšíte na vnoučata, alespoň nějaké zadostiučinění.

Vtipy na téma děti totiž zná každá generace a ačkoli se do jisté míry opakují, neboť strasti i slasti rodičovství se v průběhu času zase tak moc nemění, spolehlivě pobaví a kromě srandy je v nich totiž zároveň velký kus pravdy. Je-li humor kořením života, smějte se, děti k tomu dávají mnoho dobrých důvodů. A nad našimi vtipy o nich si možná i připomenete, že ve všech rodinách to funguje podobně. Až se vám příště zase přihlásí o slovo puberta, případně nad slovníkem vlastního batolete budete chtít v panice propadnout minimálně kilometr pod zem, nezoufejte a pojďte se uklidnit raději k nám.

 • Ten pocit Když najdeš 28 nepřijatých hovorů od matky
 • "Tati, vysvětlíš mi ženskou logiku?" "Máš zaracha." "Proč??" "Chleba se sýrem"
 • Zkouškové období. Jediná část roku, kdy studenti uklízejí.
 • Chtěl jsem k vánocům pejska... ...prý ale budeme mít kapra, jako každý rok...
 • Rozhodl jsem se, že začnu zase věrit na ježíška... ...a letos nikomu nic nekupovat.
 • Říká se že v dětech je Bůh. Co je v Tobě ?
 • Proč má Harry Potter na čele jizvu ve tvaru blesku? Protože když byl malý, srazil ho Opel. No, může být rád,že ho nesrazil Renault...
 • Co má kněz nejradši na ministrantech? Jejich kadidlo.
 • Tak se mi ty pohádky pletou... Jana Nagyová alias Arabela kouzlila s prstenem...Jana Nagyová alias p. Nečasová kouzlila s armádou...obě dvě okouzlily postavu se jménem Petr...
 • ANO, my se za dospělé budeme vždycky stydět!
 • Mozek je úžasná věc. Funguje 24 hodin denně a zastaví se jen, když mě někdo zkouší.
 • Na své důchody jste měli myslet dřív. Teď myslete na MOJI BUDOUCNOST!