Pravidla užití a zachování soukromí

Toxicards.cz je originální česká internetová stránka pro bezplatné posílání a sdílení zábavných a komunikačních karet. Nabízíme vám karty pro každou příležitost – od těch nejdůležitějších až po ty naprosto nejvšednější. Prostřednictvím našich karet můžete svým přátelům a blízkým posílat pozdravy, omluvy, blahopřání, pozvánky, vyjadřovat nejrůznější pocity, ať už sympatie, či antipatie, usnadní vám flirtovat nebo šířit vtipy s aktuální tematikou.

Naším cílem je rozesmívat vás a pomáhat vám při komunikaci, a to zábavnou formou a s nadhledem. Naším cílem naopak není šířit negativní myšlenky a texty, které by mohly někoho ranit. Na naší stránce je proto zakázáno vytvářet rasistické, xenofobní, homofobní, šovinistické nebo násilí podporující karty.
Využívat toxicards.cz k jakýmkoliv reklamním aktivitám bez našeho souhlasu take není dovoleno.
Děkujeme, že naše zásady respektujete.

Veškeré informace, které při zaregistrování na naše stránky poskytujete, jsou použity pouze pro účely identifikace uživatele při přihlašování do systému a pro případnou komunikaci s uživateli. V žádném případě neposkytujeme tyto údaje třetím stranám.