kreslené vtipy o alkoholu

V hlavní roli pár promile

Alkohol je tím nejlepším režisérem, neboť bývá tvůrcem mimořádně veselých situací. Hlavně těch, které si na druhý den pamatujete (alespoň v hrubých obrysech, takže máte potuchy o tom, zda to, co se odehrávalo, bylo v mezích zákona a morálky), tím pádem v nich zpravidla také nehrajete hlavní roli.

To pak zmatenému nešťastníkovi rádi škodolibě ještě přidáte k zážitkům uplynulých hodin nějaký ten vtip o alkoholu jako bonus a bavíte se jeho urputnou snahou si buď vzpomenout na to nejzásadnější, případně alespoň zamést veškeré stopy předešlého večera v prastarého hesla, které moudře hlásá, že co si nepamatujete, to se nestalo.

Když promluví alkohol

Mimo zarytých abstinentů, těhotných či kojících si většina z nás příležitostně ráda dá nějakou tu skleničku na žal, na radost ze života v příjemné společnosti nebo prostě trochu na kuráž, když se chceme poněkud uvolnit. A hned máte pocit, že vám patří svět, přestože jinak nejste v rámci společenské konverzace úplně obratní a obvykle je vaší nejvíce invenční větou poznámka o mimořádně horkém (v červenci) či studeném (leden) počasí. Váš kredit ve společnosti však stoupá úměrně s hladinkou, starosti i povinnosti odcházejí, deadliny se příjemně vzdalují, což přetrvá minimálně do pondělního rána. Kdy zjistíte, že jsou nevratně pryč. Jen u svého vedení nejspíš řešení pracovních problémů tak nějak samospádem nevysvětlíte, takže přemýšlíte, jak z toho na počátku týdne po příchodu do zaměstnaní elegantně vybruslíte.

Kocovina by nakonec mohla být pro absenci adekvátní omluvou, ne? Po vydatné dávce alkoholu je vám nepopiratelně hůř než při rýmičce. Vtipy o alkoholu za takové situace zavánějí sice spíše velmi černým humorem, nicméně jste vzdor mnoha zaručeným receptům proti těžkým ránům ještě nepřišli na ten, který by vás zbavil všech nepříjemností obratem. Tak co zbývá než brát takovou situaci alespoň zvesela, že? Možná vás tedy náš web poněkud inspiruje. Vtipy o alkoholu totiž píše běžný život a většina z nás alespoň některou z těchto situací zažila na vlastní kůži.

 • Pacient zemře a lékař chce jemně oznámit pozůstalé manželce tuto smutnou událost. "Vážená paní, vysoké teploty vašeho manžela už klesly.
 • HYUNDAI AUTO Kdo si koupí Hyundaie nadosmrti kunda je.
 • Neuvěřitelné se stává skutečností: pivo bude v Česku stejně drahé jako limonáda!
 • Češi jsou podle OECD druzí v Evropě co do pití alkoholu. Tak sakra přidejte, ať máme zlato!
 • Klaustrofobie je strach z uzavřených prostorů... Například: Jdu do hospody a bojím se, že je zavřeno.
 • Nad alkoholem nelze zvítězit, jen Moraváci remizovali.
 • Je Zelený čtvrtek, čas zajít večer na zelenou!
 • Lžeš jak Rus.
 • Manžel říká manželce: "Obleč se, jdu do hospody." "Ty mě vezmeš s sebou?" "Ne, stáhnu topení."
 • Jednou vejdu do dějin... Ne jako úspěšný politik, ale jako ODSOUZENÝ KOMIK A.Bureš
 • Tak jsem se konečně probral z oslav novýho roku... Už se těším, co nového nám přinese rok 2017!
 • Je sice pravda, že hrad překročil rozpočet o 84 milionů, ale ještě jsme nevrátili lahve, takže nakonec budem určitě v plusu!