kreslené vtipy o alkoholu

V hlavní roli pár promile

Alkohol je tím nejlepším režisérem, neboť bývá tvůrcem mimořádně veselých situací. Hlavně těch, které si na druhý den pamatujete (alespoň v hrubých obrysech, takže máte potuchy o tom, zda to, co se odehrávalo, bylo v mezích zákona a morálky), tím pádem v nich zpravidla také nehrajete hlavní roli.

To pak zmatenému nešťastníkovi rádi škodolibě ještě přidáte k zážitkům uplynulých hodin nějaký ten vtip o alkoholu jako bonus a bavíte se jeho urputnou snahou si buď vzpomenout na to nejzásadnější, případně alespoň zamést veškeré stopy předešlého večera v prastarého hesla, které moudře hlásá, že co si nepamatujete, to se nestalo.

Když promluví alkohol

Mimo zarytých abstinentů, těhotných či kojících si většina z nás příležitostně ráda dá nějakou tu skleničku na žal, na radost ze života v příjemné společnosti nebo prostě trochu na kuráž, když se chceme poněkud uvolnit. A hned máte pocit, že vám patří svět, přestože jinak nejste v rámci společenské konverzace úplně obratní a obvykle je vaší nejvíce invenční větou poznámka o mimořádně horkém (v červenci) či studeném (leden) počasí. Váš kredit ve společnosti však stoupá úměrně s hladinkou, starosti i povinnosti odcházejí, deadliny se příjemně vzdalují, což přetrvá minimálně do pondělního rána. Kdy zjistíte, že jsou nevratně pryč. Jen u svého vedení nejspíš řešení pracovních problémů tak nějak samospádem nevysvětlíte, takže přemýšlíte, jak z toho na počátku týdne po příchodu do zaměstnaní elegantně vybruslíte.

Kocovina by nakonec mohla být pro absenci adekvátní omluvou, ne? Po vydatné dávce alkoholu je vám nepopiratelně hůř než při rýmičce. Vtipy o alkoholu za takové situace zavánějí sice spíše velmi černým humorem, nicméně jste vzdor mnoha zaručeným receptům proti těžkým ránům ještě nepřišli na ten, který by vás zbavil všech nepříjemností obratem. Tak co zbývá než brát takovou situaci alespoň zvesela, že? Možná vás tedy náš web poněkud inspiruje. Vtipy o alkoholu totiž píše běžný život a většina z nás alespoň některou z těchto situací zažila na vlastní kůži.

 • Mnozí tvrdí, že focení prezidenta v rozkladu je nedůstojné. Prosím vás, co bylo kdy důstojné na Miloši Zemanovi?
 • Alkohol vaše problémy nevyřeší. Ale mléko taky ne.
 • Když se mladý prognostik sápal k moci, posmíval se Jakešovi. A pak, že spravedlnost neexistuje.
 • Z míšence zplozeného nacistou a odkojeného komunisty, demokrata neuděláš ani tou sebepřímější volbou.
 • Pokud někdo vypadá jako Rus, chová se jako Rus a mluví jako Rus.. .. bude to nejspíš Rus.
 • Kdyby byl soudruh zvolen demokraticky, nemusel by to stále opakovat.
 • Země, kde nejvyšší metou je být duševní, morální a nakonec i fyzický mrzák.
 • Země, kde nejvyšší metou je být duševní, morální a nakonec i fyzický mrzák.
 • Ten pocit, když se srovnáváte s Churchillem a Trumpem a Google vám při hledání sebe sama vyhodí dětské porno.
 • Jsem rád, že se hospody zavřely. Pod rouškou byl totiž každý host hned v podroušeném stavu...
 • Nemůžete vysokoškolákům zavřít školy a bary jim nechat do rána otevřené. To už by prostě ke zbytku národa bylo až příliš nespravedlivé.
 • Ptala se mne manželka z ciziny na naši vrcholnou reprezentaci a já jsem za blbce. Pošlo to už, anebo to stále ještě někde chroptí, nevíte?