Partneři

parlamentni_listy_cz.jpg

Projekt ParlamentníListy.cz (www.parlamentnilisty.cz) přináší neomezený přístup pro více jak 40 tisíc volených zastupitelů do části „Profily“, kde mohou zcela bez zásahu redakce publikovat vlastní autorizovaný obsah. Cílem projektu je v tomto ohledu vytvořit samostatný systém pro oboustrannou komunikaci mezi jednotlivými volenými zastupiteli všech úrovní (institucemi, obcemi) a občany-voliči.

Z tohoto pohledu je v zásadě doplňkem vlastní redakční část projektu. Ta přináší původní obsah  v zásadnějších sděleních a článcích o politice v celostátním, regionálním, nebo městském měřítku včetně jejího zákulisí .  Vlastní obsahová část má za cíl přinést maximum různých názorů a pohledů (často konfliktních a logicky rozdílných) na tu samou věc s cílem vyvolat věcnou diskuzi. V tomto ohledu je strategie ParlamentníchListů.cz maximálně liberální vůči všem voleným zastupitelům a názorům občanů-voličů.

Tyto dva hlavní prvky systému se maximálně prolínají a společně tvoří unikátní obsahový celek přinášející nejrozsáhlejší a nejaktuálnější obraz lokální politické scény. Zaregistrujte se zdarma na www.parlamentnilisty.cz. Publikujte, hodnoťte, reagujte, komunikujte.

RTV_logo_s_napisem.jpg

Portál RTV Plus – První realitní televize spolupracuje s profesionálním týmem filmařů, který ruku v ruce se zkušenými novináři a renomovanými architekty, právníky a bankéři připravuje vlastní zábavné, ale především inspirativní a poučné pořady o architektuře, bydlení a designu. Nechybí zde ani rady pro diváky, ptát se můžete investičního poradce i právníka.

Na RTV+ Plus najdete také zajímavé rozhovory, například s architektkou Evou Jiřičnou, Bořkem Šípkem nebo zakladatelkou Open House Victorií Thornton. Interview můžete zhlédnout v pořadu Váš architekt, který představuje i úchvatné designové stavby a zvláštnosti ze světa architektury.

První realitní televize RTV Plus nechce být zavřená sama do sebe, a tak věnuje nemalou pozornost také podnětům samotných diváků. Ti zde mohou prezentovat vlastní videa z oblasti bydlení, anebo v pravidelném pořadu Stavíme s Vámi sledovat společně s naší moderátorskou dvojicí, jaké peripetie obnáší stavění vlastního domu.

Přejeme Vám ničím nerušený obraz a zvuk!