kreslené vtipy o dětech

Kreslené vtipy o dětech patří ve sféře zábavy k tomu vůbec nejoblíbenějšímu. Jsou totiž vpravdě ze života. Ačkoli zpravidla připadají nejvíce legrační těm, kteří, kupodivu, žádné děti nemají.

Zejména ti úplně nejmenší jsou totiž odzbrojujícím způsobem bezprostřední a rodičům je z dětských hlášek mnohdy pořádně horko. Jako sranda vám prostořeké průpovídky opravdu nepřipadají, roztomilá robátka mají totiž neomylný radar na to, odtajnit pikantnosti z vaší domácnosti zásadně na úřadech, ve školkách nebo v čekárně u lékaře. Jste-li duše introvertní, jež má potíže se svěřováním, stačí si pořídit miminko a pár měsíců posečkat.

Paradoxy rodičovství: Nejdřív jste nadšení, že se konečně uráčilo ze sebe vypravit kýžené „máma” (tátu nebo jiné členy rodiny mu milosrdně odpustíte) a o pár let později se modlíte, aby tu pusu zavřelo, alespoň na pět minut. Do určitého věku potomka tak doufáte, že si ratolest neodveze OSPOD, a od určitého zase, že vás strážci pořádku, protože vám tak trochu cuká ruka. Po kom to dítě jen... vy jste chodili domů zásadně za světla (už nebo ještě, podle situace) a poznámek jste taky nenosili zase tak moc.

Tak trochu se z hlavy snažíte vytěsnit vzpomínku na to, jak nad vámi vaši rodiče lamentovali, když jste chtěli někam vyrazit a z vašeho pro ně ne příliš pochopitelného hudebního vkusu dovozovali, že rostete pro šibenici. Minimálně. Mimořádně se tak těšíte na vnoučata, alespoň nějaké zadostiučinění.

Vtipy na téma děti totiž zná každá generace a ačkoli se do jisté míry opakují, neboť strasti i slasti rodičovství se v průběhu času zase tak moc nemění, spolehlivě pobaví a kromě srandy je v nich totiž zároveň velký kus pravdy. Je-li humor kořením života, smějte se, děti k tomu dávají mnoho dobrých důvodů. A nad našimi vtipy o nich si možná i připomenete, že ve všech rodinách to funguje podobně. Až se vám příště zase přihlásí o slovo puberta, případně nad slovníkem vlastního batolete budete chtít v panice propadnout minimálně kilometr pod zem, nezoufejte a pojďte se uklidnit raději k nám.

 • Chci, aby mi bylo zase 14 a mohla jsem si zkazit život jiným způsobem. Mám pár nových nápadů.
 • Chci aby mi bylo zase 14 a mohla jsem si zkazit život jiným způsobem. Mám pár nových nápadů.
 • víš co má 90 noh a 3 zuby ? . . . . domov důchodců...
 • "Mami, proč jsem nemocný?" "Protože jsem se zrovna tenhle víkend chtěla jet bavit..."
 • Mončo,já si ale nechci povídat ..mončo,to není vončo
 • Plyn je vlastně dost levný, když uvážíš, že kupuješ tekuté výbušné dinosaury.
 • Mladá paní si v lékárně kupuje antikoncepci. Lékárník: "Víte, jak to používat?" Paní: "Ne, proto mám jedno dítě s sebou a druhý ve školce."
 • Mami, dnes si mě naštvala. Vracím se k čápovi.
 • Slíbil jsem mámě, že dnes se konečně vyspí... Zapomněla, že dnes je první duben!
 • Nakupování je teď dost nebezpečné a nepřehledné, takže letos budu i já opravdu překvapená, až děti rozbalí vánoční dárky.
 • Než zase otevřou školy, zavírám děti v zájmu jejich bezpečí ve sklepě. Hrozí, že bych jim mohla vážně ublížit.
 • Dostala jsem nespravedlivě za 3 z biologie! Křeček prý žije 2-3 roky, ale podle mých zkušeností to jsou spíš 2-3 dny.