kreslené vtipy o dětech

Kreslené vtipy o dětech patří ve sféře zábavy k tomu vůbec nejoblíbenějšímu. Jsou totiž vpravdě ze života. Ačkoli zpravidla připadají nejvíce legrační těm, kteří, kupodivu, žádné děti nemají.

Zejména ti úplně nejmenší jsou totiž odzbrojujícím způsobem bezprostřední a rodičům je z dětských hlášek mnohdy pořádně horko. Jako sranda vám prostořeké průpovídky opravdu nepřipadají, roztomilá robátka mají totiž neomylný radar na to, odtajnit pikantnosti z vaší domácnosti zásadně na úřadech, ve školkách nebo v čekárně u lékaře. Jste-li duše introvertní, jež má potíže se svěřováním, stačí si pořídit miminko a pár měsíců posečkat.

Paradoxy rodičovství: Nejdřív jste nadšení, že se konečně uráčilo ze sebe vypravit kýžené „máma” (tátu nebo jiné členy rodiny mu milosrdně odpustíte) a o pár let později se modlíte, aby tu pusu zavřelo, alespoň na pět minut. Do určitého věku potomka tak doufáte, že si ratolest neodveze OSPOD, a od určitého zase, že vás strážci pořádku, protože vám tak trochu cuká ruka. Po kom to dítě jen... vy jste chodili domů zásadně za světla (už nebo ještě, podle situace) a poznámek jste taky nenosili zase tak moc.

Tak trochu se z hlavy snažíte vytěsnit vzpomínku na to, jak nad vámi vaši rodiče lamentovali, když jste chtěli někam vyrazit a z vašeho pro ně ne příliš pochopitelného hudebního vkusu dovozovali, že rostete pro šibenici. Minimálně. Mimořádně se tak těšíte na vnoučata, alespoň nějaké zadostiučinění.

Vtipy na téma děti totiž zná každá generace a ačkoli se do jisté míry opakují, neboť strasti i slasti rodičovství se v průběhu času zase tak moc nemění, spolehlivě pobaví a kromě srandy je v nich totiž zároveň velký kus pravdy. Je-li humor kořením života, smějte se, děti k tomu dávají mnoho dobrých důvodů. A nad našimi vtipy o nich si možná i připomenete, že ve všech rodinách to funguje podobně. Až se vám příště zase přihlásí o slovo puberta, případně nad slovníkem vlastního batolete budete chtít v panice propadnout minimálně kilometr pod zem, nezoufejte a pojďte se uklidnit raději k nám.

 • Mateřská dovolená je skvělá. Ráno vstanu, uvařím si kafe... ...a večer si sednu, abych si ho vypila.
 • Svým dětem neslibuji, že přijde Ježíšek. Za šíření poplašné zprávy jsou až 2 roky natvrdo.
 • Učitel říkal, že v jeho hodině spát nemůžeme. To vím taky. Kdyby ale aspoň chvíli mlčel, tak bychom mohli...
 • Když jsem byl dítě, nemuseli mě brát k psychologovi. Matka mi jednou fackou otevřela čakru, stabilizovala karmu a očistila auru...
 • Když si pořídíte děti, musíte se zase začít ptát svých rodičů, jestli můžete jít ven.
 • Kdyby dokázala lidská blbost roztočít turbíny, tak se mohla Gréta klidně vrátit do školy.
 • Jestli vaše děti začnou brát drogy, nebo ne, neovlivníte. Tak se aspoň snažte, aby měli peníze na kvalitní matroš...
 • Těhotenství je nejkrásnější období v životě ženy. Myšleno v životě kolegyně, která se raduje, že už nevypadáš tak sexy, když vytahuješ věci ze spodních regálů.
 • Když chce Chuck Norris spálit nějaké kalorie, hází tlusté děti do ohně...
 • Je nutné očkovat každé dítě? Určitě ne. Pouze to, které si chcete nechat.
 • Programování je jako sex: Jedna chyba a musíš to podporovat celej život...
 • "Mami, co je to déšť?" "To Bůh pláče." "A proč?" "No... pravděpodobně kvůli něčemu, co jsi provedl ty..."