kreslené vtipy o dětech

Kreslené vtipy o dětech patří ve sféře zábavy k tomu vůbec nejoblíbenějšímu. Jsou totiž vpravdě ze života. Ačkoli zpravidla připadají nejvíce legrační těm, kteří, kupodivu, žádné děti nemají.

Zejména ti úplně nejmenší jsou totiž odzbrojujícím způsobem bezprostřední a rodičům je z dětských hlášek mnohdy pořádně horko. Jako sranda vám prostořeké průpovídky opravdu nepřipadají, roztomilá robátka mají totiž neomylný radar na to, odtajnit pikantnosti z vaší domácnosti zásadně na úřadech, ve školkách nebo v čekárně u lékaře. Jste-li duše introvertní, jež má potíže se svěřováním, stačí si pořídit miminko a pár měsíců posečkat.

Paradoxy rodičovství: Nejdřív jste nadšení, že se konečně uráčilo ze sebe vypravit kýžené „máma” (tátu nebo jiné členy rodiny mu milosrdně odpustíte) a o pár let později se modlíte, aby tu pusu zavřelo, alespoň na pět minut. Do určitého věku potomka tak doufáte, že si ratolest neodveze OSPOD, a od určitého zase, že vás strážci pořádku, protože vám tak trochu cuká ruka. Po kom to dítě jen... vy jste chodili domů zásadně za světla (už nebo ještě, podle situace) a poznámek jste taky nenosili zase tak moc.

Tak trochu se z hlavy snažíte vytěsnit vzpomínku na to, jak nad vámi vaši rodiče lamentovali, když jste chtěli někam vyrazit a z vašeho pro ně ne příliš pochopitelného hudebního vkusu dovozovali, že rostete pro šibenici. Minimálně. Mimořádně se tak těšíte na vnoučata, alespoň nějaké zadostiučinění.

Vtipy na téma děti totiž zná každá generace a ačkoli se do jisté míry opakují, neboť strasti i slasti rodičovství se v průběhu času zase tak moc nemění, spolehlivě pobaví a kromě srandy je v nich totiž zároveň velký kus pravdy. Je-li humor kořením života, smějte se, děti k tomu dávají mnoho dobrých důvodů. A nad našimi vtipy o nich si možná i připomenete, že ve všech rodinách to funguje podobně. Až se vám příště zase přihlásí o slovo puberta, případně nad slovníkem vlastního batolete budete chtít v panice propadnout minimálně kilometr pod zem, nezoufejte a pojďte se uklidnit raději k nám.

 • Když je Barbie tak populární, tak proč jí musím kupovat kamarády?
 • Gratulujeme k narození miminka! PS: Už jsi zjistila, kdo je tatínek?
 • Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
 • Když zařve moje matka, tak i děti u souseda začnou uklízet.
 • Mozek je úžasná věc. Funguje 24 hodin denně a zastaví se jen, když mě někdo zkouší.
 • V kuchyni stál nahý pán. Myslela jsem, že je to náš nový babysitter... ...ale ne, prý je to náš nový motherfucker.
 • Jídlo máš v pračce, jsem u psychiatra. Máma
 • Mamka si dělala pleťovou masku, aby prý byla krásnější, ale pak ji sundala ... ... asi to vzdala.
 • Když v lese spadne strom a nikdo ho neslyší... ...znamená to, že jsme našli ideální místo pro koncert Justina Biebera?
 • Četl jsem studii o dětském menu z Fast foodu. Prý je zdravější sežrat tu hračku a hrát si s nugetkama ...
 • Kondomy jsou unikátní věc. Jsou stvořeny lidmi pro lidi proti lidem.
 • Moji kamarádi jsou jako Ferrari. Nemám Ferrari.